PRAWDZIWE DOMOWE PRODUKTY CHILI BEZPOŚREDNIO Z NASZEJ FARMY CHILI

 

cm

 

Chilli Manufaktúra

Chilli Manufaktúra

O NAS

Jesteśmy rodzinnym gospodarstwem rolnym z własną uprawą chili oraz tradycyjnym przetwórstwem warzyw i owoców. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w domowej kuchni i garażu w 2016 roku, staliśmy się marką uczciwej produkcji żywności, inspirowanej starannie przetworzonymi, wysokiej jakości i naturalnymi składnikami z naszych własnych produktów.

cm

 

UPRAWA PAPRYKI

Uprawę papryki mamy "we krwi", nasze miasto Nesvady na południu Słowacji było już centrum wszechświata uprawy warzyw w Czechosłowacji. Uprawiamy paprykę chili w szklarni i swobodnie w ogrodzie bezpośrednio na naszej farmie.

cm

 

PRODUKCJA

W 2018 roku wybudowaliśmy nowoczesną halę produkcyjną z częścią administracyjno-magazynową o wysokich standardach higienicznych i wymaganej zdolności produkcyjnej.

cm

  

ZDROWA ŻYWNOŚĆ = BEZ CHEMII

Jesteśmy producentem zdrowej żywności dla każdego smakosza, który ceni sobie pikantne produkty, które nie zawierają żadnych substancji etycznych, konserwantów, zagęszczaczy czy skrobi - po prostu 100% NATURALNE.

cm

 

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Produkujemy chili w małych partiach, z najwyższą starannością i fachowym nadzorem nad wszystkimi etapami, od uprawy po produkcję i pakowanie.

CM

  

CELEM JEST JAKOŚĆ I ZADOWOLONY KLIENT

Produkcja żywności to złożona podróż, a dodając do tego wymóg wytwarzania nie tylko bezpiecznych, ale także wyjątkowych i smacznych produktów, jest to jeszcze większe wyzwanie. Jasne, że czasami popełniamy błędy, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby odnieść sukces! Kiedy zaczynamy coś robić, chcemy być w tym najlepsi.

"Naszym celem jest tworzenie zdrowych i wysokiej jakości produktów - takich, które bez wahania zaoferowalibyśmy naszym bliskim".

cm

  

NAGRODA

W 2019 roku braliśmy udział w 5th Annual World Hot Sauce Awards, światowym konkursie na ocenę produktów chili, od razu otrzymaliśmy informację zwrotną, że jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu – zdobyliśmy piękną nagrodę w kategorii sosów, które do dziś są naszym głównym produkty dzisiaj. Sos Chilli Rokitnikowy zajął III miejsce w kategorii Sosy Ostre Owocowe.

Nie braliśmy później udziału w innych konkursach, bo zabrakło nam czasu i energii – skupiliśmy się na ciężkiej pracy i sukcesie naszych produktów u naszych klientów – nie ma dla nas nic ważniejszego.

cm

 

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się