Opłaty pocztowe i transport

CENA TRANSPORTU

Kładziemy nacisk na to, aby towar został dostarczony do klienta w jak najlepszej jakości i w jak najkrótszym czasie. Pierwszy aspekt mamy w swoich rękach, na drugi staramy się mieć jak największy wpływ poprzez wybór naszych partnerów - przewoźników.

cm

 

 

PRZESTRZEGAMY ZASADY, ŻE CENA ZAWSZE MÓWI PIERWSZA

Metody transportu:

  • Packeta - możesz odebrać zamówiony towar w lokalizacjach zbiórky . To elegancki i nowoczesny sposób dostawy.
  • Kurier - najczęściej stosowana forma dostawy. Kurier dostarczy paczkę bezpośrednio do Twojego domu lub pracy.

Dostawa trwa zwykle 2-4 dni robocze

Koszt dostawy:

  • Packeta 20 zł
  • Kurier od 25 zł
  • płatności przelewem bankowym i płatności online nie są pobierane, są bezpłatne.

 

 

JEŚLI ZAMÓWISZ PRZED 10:00, WYŚLEMY DZISIAJ

Jeśli wyślesz do nas zamówienie przed 10 rano, możesz być pewien, że wyślemy towar tego samego dnia (towar jest w magazynie - zawsze wskazane obok produktu). Czasami możemy to zrobić tak szybko nawet w przypadku zamówień złożonych przed godziną 12:00, ale nie możemy tego w 100% zagwarantować. Jeśli jednak wystąpi problem z zamówieniem, natychmiast skontaktujemy się z Tobą i niezwłocznie rozwiążemy problem.

cm

 

 

TOWARY SĄ ZAPAKOWANE W SPOSÓB ZABEZPIECZAJĄCY PRZED USZKODZENIEM

W cenę przesyłki wliczona jest wysyłka i obsługa, dlatego wszystkie przesyłki pakujemy uczciwie, aby towary nie uległy uszkodzeniu w drodze. Przykładowo, sosy chili dotrą do Ciebie zawinięte w ochronną folię bąbelkową, a dla bezpieczeństwa także w papierowe pudełko. Dbamy o jakość zapakowanych towarów, abyś był zadowolony w najdrobniejszych szczegółach.

cm


LOGISTYKA TOWARÓW Z E-SKLEPU

Nasze towary wyjeżdżają bezpośrednio z naszego magazynu z firmową pakowalnią. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować pierwszorzędną jakość i szybkość dostawy.

 

W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW, PROSIMY O KONTAKT Z NAMI

Ufamy, że dostawa towarów będzie przebiegać w sposób opisany powyżej. Niemniej jednak, jeśli zauważysz jakieś drobiazgi w procesie dostawy, które Ci się nie podobają, będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli do nas napiszesz lub zadzwonisz. Informacje zwrotne są dla nas najważniejszym elementem ciągłego doskonalenia.

cm

 

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się