Herbaty ziołowe i herbaty ajurwedyjskie

 

cm

 Wysyłamy natychmiast

gopvisapaypalapplebitgp

Zobacz:

Przedstawiamy Państwu doskonałe herbaty ziołowe produkowane na Słowacji - Apothea. Te wspaniałe herbaty można również znaleźć na stronie internetowej www.apothea.sk

 

 

  • HARI TEA - Wprowadź świątynię do swojego domu

Zainspirowani tradycją ziołolecznictwa przedstawiamy Państwu cztery kategorie, dzięki którym dążymy do osiągnięcia zrównoważonego i harmonijnego życia. Otwarcie pudełka herbaty Hari jest jak otwarcie bramy do świątyni. Opakowania, nazwy i wyszukane mieszanki (przepisy) zachęcają do poznania wyśmienitych i egzotycznych smaków herbaty Hari. Odkryj torebki herbaty z bawełny premium, wszystkie zapakowane w taki sposób, aby zachować aromat. W ten sposób intensywność ziół i przypraw może trwać dłużej.

 

 

  • SHOTI MAA - Odblokuj swój potencjał

Do zdrowia podchodzimy holistycznie. Tradycyjne i mniej tradycyjne zioła i przyprawy są mieszane, aby zapewnić medytację lub dobre samopoczucie i relaks: herbaty Shoti Maa są po prostu pyszne. Każdy, kto lubi filiżankę dobrej herbaty, z pewnością je doceni.

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się