PROSTATEA herbatka na prostatę 50g luzem

PROSTATEA herbatka na prostatę 50g luzem

Apothea PROSTATEA herbata sypana na prostatę. Oznaki problemu objawiają się powiększeniem prostaty. Pierwszy etap objawia się trudnościami w oddawaniu moczu, drugi zatrzymaniem moczu, trzeci narastającym zatrzymaniem moczu, co powoduje ucisk powiększonego gruczołu. W pierwszym i na początku drugiego etapu stosuje się zioła, które dają zadowalające efekty. Ta mieszanka herbat zawiera zioła, które regulują oddawanie moczu i łagodzą ból, który jest wynikiem wzmocnienia mięśni pęcherza moczowego.

Dostępność: Dostępny
Dostarczymy w dniu: Poniedziałek 1.7.2024

Producent: Apothea

Składniki: Wierzba drobnokwiatowa (Epilobium), pokrzywa (Urtica dioica), skrzyp polny (Equisetum arvense), imbir (Hibiscus), liść żurawiny (Vaccinium)

Dawkowanie Mieszanka herbat APOTHEA: 1-2 razy dziennie

Sposób przygotowania: 1 łyżeczkę mieszanki herbacianej (ok. 2 g) zalać 250 ml gorącej wody i pozostawić do zaparzenia na co najmniej 5 minut.

Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia, w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią stosowanie skonsultuj z lekarzem. Przechowywać w temperaturze do 30°C w ciemnym miejscu.

Wyprodukowano na Słowacji

www.apothea.sk

Waga: 50g

Więcej z kategorii

Dodaj komentarz

Captcha

i

* (Obowiązkowe)

Pytanie o nowy produkt

Captcha

i

* (Obowiązkowe)

Produkty alternatywne

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się