ZAKUP W SKLEPIE CHILLIMANUFAKTURA.PL

 

JAK KUPOWAĆ

W Chilli Manufaktura jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zawsze, gdy masz ochotę kupić coś ładnego dla siebie lub swoich bliskich, po prostu rozejrzyj się po naszym sklepie internetowym i wybierz z naszej szerokiej oferty. Wybrane produkty możesz umieścić w koszyku, który poprowadzi Cię przez kolejne etapy zakupu.

Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej wyboru produktów lub nie masz pewności co do zakupów online, skontaktuj się z nami. Nasze dane kontaktowe można znaleźć pod tym linkiem, a nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże w realizacji zamówienia przez telefon.

Zachęcamy wszystkich klientów do zarejestrowania się u nas przed dokonaniem pierwszego zakupu. Zapewni to natychmiastowe korzyści podczas zakupów.

 

 

Tworzysz zamówienie ...


CM 

W SKLEPIE INTERNETOWYM CHILLIMANUFAKTURA.PL

 


CM

TELEFONICZNIE DO +421 905 335 691  (pon.-pt. 8:00 - 12:00)

 

 

CM  

NAPISZ E-MAIL NA ADRES  SHOP@CHILLIMANUFAKTURA.EU

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się