Opcje płatności

 

cm

 

Wyboru płatności dokonujesz podczas wypełniania formularza zamówienia. Wybierz ten, który bardziej Ci odpowiada:

 

  • Płatności online (VISA/MasterCard/Maestro) lub przelew za pośrednictwem bankowości internetowej wybranych banków
    Kreditna karta

  • Natychmiastowy przelew bankowy online za pośrednictwem bramki płatniczej GoPay , Banki. Po przekierowaniu na bramkę płatności GoPay wystarczy w lewym górnym oknie zaznaczyć zmianę formy płatności na przelew bankowy i wybrać swoją z listy banków.
  • Online ApplePay APPLE pay 
  • Płatność online przez konto PayPal   paypal

Po wysłaniu zamówienia system prosi o podanie wymaganych danych karty/IB. Usługa umożliwia przyjmowanie płatności z niemal każdej karty płatniczej z całego świata. Cały proces płatności kartą stanie się dla Ciebie prosty, wygodny i bezpieczny. Lista obsługiwanych kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, przelew bankowy online.

 

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się