Dlaczego warto robić zakupy u nas?

 

cm

 

Dlaczego warto robić zakupy u nas?

Szybko dostarczymy Twoje zamówienie. Posiadamy własny magazyn, w którym znajduje się 100% oferowanego towaru. Jeśli obok produktu świeci się „in stock", oznacza to, że ten produkt jest gotowy do natychmiastowej wysyłki z naszego magazynu w Nesvady. Jeśli zamówisz przed godziną 10:00, towar jest już w drodze do Ciebie następnego dnia roboczego :-). Zamówienia piątkowe i weekendowe wysyłamy od razu w poniedziałek.

Zapłacimy za wysyłkę - jeśli zamówisz towar za ponad 50 euro, masz darmową wysyłkę. Nasza WSKAZÓWKA: nasz sklep internetowy akceptuje zarówno karty debetowe, jak i kredytowe. Jeśli wybierzesz płatność kartą lub przelewem, zaoszczędzisz również na płatności :-). Nie rozmawiamy o wymianie towaru. Po prostu go wymieniasz lub po prostu zwracasz. Powszechną praktyką jest zwrot lub wymiana w ciągu 14 dni bez zbędnych rozmów.

Od 2017 roku zajmujemy się produkcją spożywczą oraz przetwórstwem warzyw i owoców. Od początku stawiamy na wysokiej jakości surowce i obsługę przy produkcji wysokiej jakości produktów. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, możesz się z nami skontaktować, jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdy dzień roboczy od 09:00 - 15:00.

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się