Zwrot towarów

ZWROT TOWARÓW

Dostarczyliśmy towary, które Ci nie odpowiadają lub po prostu nie jesteś z nich zadowolony z jakiegoś powodu, czy zmieniłeś zdanie na temat zakupu? Uwierz nam, staraliśmy się traktować Twoje zamówienie z najwyższą starannością i odpowiedzialnością i rozumiemy, jak nieprzyjemne jest, gdy nie jesteś zadowolony z zakupionych towarów. Chcemy, abyś był zadowolony nie tylko z nas, ale także z naszych produktów, dlatego jesteśmy gotowi natychmiast odpowiedzieć na Twoje prośby o zwrot.

  • Jeśli chcesz złożyć reklamację, zapoznaj się z informacjami na stronie Reklamacje.

Wszyscy nasi klienci mogą zwrócić towar w ciągu 14 dni od jego otrzymania, nawet bez podania przyczyny (ale w celu poprawy, bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdybyś był z nami szczery i podał nam powód).

 

NA JAKICH WARUNKACH MOŻNA ZWRÓCIĆ TOWAR?

  • Towary muszą być kompletne i nieotwarte w stanie, w jakim zostały dostarczone.
  • Towar i etykieta nie mogą być uszkodzone
  • Koszty przesyłki związane z odesłaniem towaru pokrywa kupujący, zalecamy ubezpieczenie zwracanego towaru na kwotę odpowiadającą wartości towaru.

PROCEDURA ZWROTU

  1. Do przesyłki ze zwracanym towarem należy dołączyć fakturę VAT wraz z krótkim opisem przyczyny zwrotu. Będzie nam miło, jeśli napiszesz tutaj przyczynę zwrotu, abyśmy wiedzieli, co dalej zrobić, aby się poprawić
  2. Dołącz opis i fakturę do paczki, która będzie zawierać w pełni zwrócony towar. Paczka musi być zapakowana w taki sposób, aby opakowanie wystarczająco zapobiegało uszkodzeniu produktu podczas transportu, nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia podczas transportu do nas.
  3. Wysłać na nasz adres korespondencyjny - w klasyczny sposób, oczywiście bez przesyłki pobraniowej :-) Adres: Chilli Manufaktura, Priemyselná 2871/8, 946 51 Nesvady, Słowacja

 

JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA ZWROT PIENIĘDZY?

Rozpatrzymy Twoją prośbę zazwyczaj w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Staraliśmy się opisać najważniejsze rzeczy. Niemniej jednak, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące roszczeń, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Oczywiście dostępny jest również kompletny Regulamin - Warunki biznesowe, w którym można dowiedzieć się wszystkiego co do joty.

cm

Ing. Ladislav Haris, PhD.
Założyciel Chilli Manufaktura i specjalista ds. technologii żywności

 

logo

 

 

 

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje poniżej.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły

Zaloguj się